Головна

Печатки

Штампи

Факсиміле

Екслібрис

Ціни

Контакти

Виготовлення штампів в Миколаєві


Стандартні штампи
У нашому каталозі є більше ста стандартах штампів без яких не обійтися в жодному банку, бухгалтерії, складу і так далі. У більшості людей склалися стереотипи, що стандартний штамп - це такі як "КОПІЯ ВІРНА", "ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ", "СПЛАЧЕНО" і може бути, що хтось знає ще кілька штук. Насправді ви навіть не замислювалися, скільки ви витрачаєте свого дорогоцінного робочого часу для написання стандартних фраз.
Запросіть до себе в офіс нашого менеджера, і ви побачите в його каталозі дуже багато для себе цікавих пропозицій.

Кутові штампи і інші штампи під замовлення
Також ви можете замовити кутовий штамп, на якому можуть знаходитись ваші банківські реквізити, адреса з телефонами, або просто реклама ваших товарів і послуг, загалом на штампі ви можете розмістити будь-яку інформацію, що дозволяє вам фантазія.

Самонабірні штампи
В принципі ці штампи за своїм змістом нічим не відрізняються від попередніх. Основна відмінність - це те, що ви самі можете змінювати вміст тексту, коли вам захочеться. А тепер про недоліки самонабірного штампа: 1. ви обмежені лише одним шрифтом, 2. вам потрібно мати залізні нерви, щоб пінцетом виставити всі букви правильно в дзеркальному відображенні.

Датери
Основна відмінність від штампа в ньому те, що ви самостійно можете виставляти потрібну вам дату.моб. (066) 808-38-89
менеджер Олександр Скамров

 

© Штамп майстер
Виготовлення печаток і штампів в Миколаєві
Усі права захищені.
Будь-яке копіювання матеріалів заборонене.